Aranota – Nubia İş Birliği

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Ağustos ayı itibarıyla, Aranota olarak, dünyaca ünlü ZTE Nubia markasının Türkiye Distribütörlüğü görevini üstlenmiş, ilgili anlaşmayı imzalamış bulunmaktayız.

Sizlere; büyük teknoloji yatırımları yapan, AR-GE’ye öncelik veren, fotoğrafçılıkta yazılımlarıyla fark yaratan ve tasarımları ile öne çıkan güçlü bir markayı sunmaktan ötürü gurur duymaktayız.

Tüm ayrıntıları, kullanıcılarına unutulmaz deneyimler yaşatmak için hazırlanmış Nubia telefonlarını, her yönüyle çok seveceğinizi düşünüyoruz. Özellikle de, Nubia fotoğraf ve kamera yazılımları çok hoşunuza gidecek. Nubia’nın geliştirdiği ve patentlerine sahip olduğu bu yazılımlar, performansları ve kolaylıklarıyla sizleri fotoğrafçılığa bağlayacak. “Mobil Fotoğrafçılık Uzmanı Nubia”, en güzel anlarınızı kayıt altına almak için hep yanınızda olacak. İsterseniz “Kamera Ailesi”nden hazır bir uygulama seçerek, isterseniz de profesyonel ayarlar yapabilmenizi sağlayan “PRO” özelliğini kullaranak DSLR kalitesinde, birbirinden güzel fotoğraflar, selfiler çekebileceksiniz. Ve zamanla; Nubia ürünlerini bir telefon olarak değil, bir #photophone olarak göreceksiniz.

Ürünlerimizi, onları etkileyen servisler ile beraber bütün bir paket halinde sağlamaktayız. Ve vereceğimiz hizmetin kalitesinin, tedarik zincirindeki tüm aktörlerin toplam kalitesiyle oluştuğunun bilinci içerisindeyiz. Bu doğrultuda; Nubia markasını, Türkiye’nin en önde gelen servis sağlayıcısı KVK Teknik Servis ile birleştirmiş durumdayız. Sizlerin hiçbir can sıkıcı tecrübe yaşamamanız için, bu iki dev gücü bir arada sunmaktayız. Sizlerin memnuniyeti birinci önceliğimiz.

Çok emek isteyen, devamlı olarak geliştirme bekleyen bir projeye başladığımızın farkındayız. Uzun ve çetin bir hikayenin içinde olduğumuzu biliyoruz. Biz, bu yolculuğa hazırız. Nubia telefonlarını her elinize aldığınızda yaşayacağınız ayrıcalık için, Nubia ile çektiğiniz fotoğraflara göz atarken yüzünüzde beliren gülümseme için, her konuda yanınızda olduğumuzu bilerek hissedeceğiniz güven için çok çalışmaya hazırız. Bu süreçte, performansımızı sizlerden gelecek değerlendirmeler, yorumlar ve görüşler ile ölçüyor olacağız.

Değerli Nubia Severler; Nubia ürünleri ile yaşadığınız deneyimleri ve ayrıcalıkları sevdiklerinizle paylaşmanızı temenni ederiz.
Nubia Türkiye hikayesi, sizin hikayeniz.

Sevgiler,

Nubia Türkiye / Aranota